Ένα όμορφο απόγευμα Κυριακής πέρασαν οι γυναίκες του Συλλόγου μας πίνοντας καφέ και κουβεντιάζοντας με αφορμή την ομιλία « Αρνητικές σκέψεις και διαχείριση συναισθημάτων».
Εισηγήτρια ήταν η κα Αγγελική Νικητάκη – Νάτα, Professional Life Health Coach AC, MSc Εκπαιδεύτρια Ενηλίκων – Παιδιών, Επισκέπτρια Υγείας, με καταγωγή από την Οιχαλία.
Είναι η δεύτερη φορά που ανταποκρίνεται στο κάλεσμα μας και την ευχαριστούμε πολύ!
Στο τέλος της εκδήλωσης ακολούθησε μια μικρή λαχειοφόρος για την ενίσχυση του Συλλόγου μας.
![](https://i0.wp.com/sgo.gr/wp-content/uploads/2024/02/img_5852.jpg?resize=1080%2C479&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sgo.gr/wp-content/uploads/2024/02/IMG_5858.jpeg?resize=1080%2C1441&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sgo.gr/wp-content/uploads/2024/02/img_5852.jpg?resize=1080%2C479&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sgo.gr/wp-content/uploads/2024/02/img_5837.jpg?resize=1080%2C544&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sgo.gr/wp-content/uploads/2024/02/img_5842.jpg?resize=1080%2C810&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sgo.gr/wp-content/uploads/2024/02/img_5841.jpg?resize=1080%2C810&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sgo.gr/wp-content/uploads/2024/02/img_5847.jpg?resize=1080%2C1440&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sgo.gr/wp-content/uploads/2024/02/img_5849.jpg?resize=1080%2C1440&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sgo.gr/wp-content/uploads/2024/02/img_5850.jpg?resize=1080%2C832&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/sgo.gr/wp-content/uploads/2024/02/img_5843.jpg?resize=1080%2C810&ssl=1)